Filtr

0 Kč
43 210 Kč

24G+4G Combo Port POE Managed Switch w/Wide Temp

Skladem u dodavatele
43 210 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 24GE+4G Combo Port Managed Switch w/ Wide Temp

Skladem u dodavatele
36 068 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8G+4SFP with POE wide temp

Skladem u dodavatele
28 008 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8G + 2G Combo Managed POE+ switch w/Wide temp

Skladem u dodavatele
26 608 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8G + 4SFP with POE -10 ~ 60?

Skladem u dodavatele
28 008 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8G + 2G Combo Managed POE+ switch

Skladem u dodavatele
26 608 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8FE + 2G Combo Managed POE+ switch w/Wide temp

Skladem u dodavatele
21 006 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8FE + 2G Combo Managed POE+ switch

Skladem u dodavatele
21 006 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 8 GE with PoE + 2GE Industry Switch

Skladem u dodavatele
13 950 Kč (bez DPH)

Gigabit Media Converter SFP with 2x PoE

Skladem u dodavatele
11 343 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, Gigabit Media Converter SFP with 1x PoE 60W

Skladem u dodavatele
10 853 Kč (bez DPH)

Gigabit Media Converter SFP with 1x PoE

Skladem u dodavatele
10 300 Kč (bez DPH)

5GbE+1G SFP Průmyslový Unmanaged PoE Switch with Wide Temp

Skladem u dodavatele
9 640 Kč (bez DPH)

Ethernet to SM fiber media converter (Wide Temp)

Skladem u dodavatele
8 928 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 5GE+1G SFP Unmanaged Ind. PoE Switch

Skladem u dodavatele
8 763 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 4FE with PoE+2GE Industry Switch

Skladem u dodavatele
8 478 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 4FE+1GE+1G SFP Unmanaged Ind. PoE Switch W/T

Skladem u dodavatele
6 337 Kč (bez DPH)

Ethernet to MM Fiber Media converter(wide temp.)

Skladem u dodavatele
6 857 Kč (bez DPH)

ETHERNET DEVICE, 4FE+1GE+1G SFP Unmanaged Ind. PoE Switch

Skladem u dodavatele
5 039 Kč (bez DPH)

5-port 10/100Mbps unmanaged POE Ethernet switch

Skladem u dodavatele
5 637 Kč (bez DPH)

Ethernet to Single mode fiber media converter

Skladem u dodavatele
5 643 Kč (bez DPH)

Ethernet to Multi mode Fiber Media converter

Skladem u dodavatele
4 214 Kč (bez DPH)